Transport piwniczki ogrodowej Garden Secret 4you®

Ile waży piwniczka Garden Secret 4you®?

Jest to zależne od modelu, który wybierzemy. 

Wybierając z gamy standardowych rozmiarów, waga piwniczki wynosić będzie od 780 do 1900 kg.

Ile kosztuje dostawa?

Koszt dostawy ustalamy indywidualnie ze względu na dużą ilość zmiennych czynników. Cena będzie zależeć od wielkości wybranej piwniczki, dystansu oraz kraju, do którego przewozimy produkt.

Jak przygotować się na dzień dostawy?

Jeżeli wybrali Państwo wariant płatności przy odbiorze, należy przygotować odliczoną kwotę i dokonać rozliczenia z naszym pracownikiem jeszcze przed rozładunkiem. Polecamy, aby wszelkie prace budowlane związane z instalacją piwniczki, tj. wykop wraz z wylaną na dnie płytą betonową były już wykonane. Miejsce, w którym postawiona zostanie piwniczka powinno być oczyszczone z ziemi, piachu oraz kamieni. W ten sposób unikniemy uszkodzenia struktury piwniczki podczas rozładunku.

Do rozładunku niezbędny jest dźwig z wysięgiem ramienia o minimalnej długości 10 metrów oraz zwisie o długości minimum od 6 do 8 metrów. Jeśli natomiast samochód dostarczający piwniczkę nie może podjechać odpowiednio blisko wykopu, wysięg ramienia dźwigu powinien być analogicznie dłuższy. Spełnienie tych warunków zapewni bezpieczny montaż.