Zalety piwniczek ogrodowych

Nasze produkty dzielą się na dwie zasadnicze linie. 

Eco Secret® – czyli najmniejszą i najprostszą konstrukcję w naszej ofercie, której poświęcamy rozdział numer 5, oraz serię Garden Secret 4you® – która występuje w wersji Basic, Standard oraz Premium.

Dlaczego warto zainwestować w piwniczki ogrodowe z laminatów marki NAWI Design? 

Piwniczka ogrodowa ułatwia codzienne życie i daje chwilę wytchnienia. 

Jednym z głównych argumentów za zakupem produktów NAWI Design to możliwość stworzenia dodatkowej przestrzeni bez utraty cennej powierzchni ogrodu. Wygenerowana przestrzeń może pełnić przeróżne funkcje – od przechowywania żywności, przez system filtracji wody dla basenu ogrodowego, po miejsce relaksu i wyciszenia.

Przedstawiamy wybrane zalety naszych modeli piwniczek z laminatu – Garden Secret 4you® oraz Eco Secret®:

  1. Wielkość Twojej lodówki nie jest już ograniczeniem w zakupach spożywczych. Możesz wygodnie przechowywać produkty, bez konieczności ciągłego odwiedzania sklepów. Pomyśl o piwniczce ogrodowej NAWI Design jak o swoim prywatnym sklepie, dostępnym dla Ciebie 24/7.
  2. Piwniczki ogrodowe NAWI Design tworzą najlepsze warunki do przechowania dla warzyw, owoców, nabiału i wielu innych produktów. To zdrowie dla Twojej rodziny!
  3. Przechowywanie żywności to nie jedyny sposób wykorzystywania piwniczek ogrodowych. Tak naprawdę ich zastosowanie jest zależne od wielkości modelu, na który decyduje się Klient oraz wyobraźni. Piwniczka ogrodowa Garden Secret 4you® może stać się Twoim azylem. Miejscem, w którym dokończysz pracę przyniesioną z biura lub po prostu zrelaksujesz się w ciszy.
  4. Warto wspomnieć również o wartości materialnej jaką niesie ze sobą zamontowanie piwniczki ogrodowej. To unikatowe rozwiązanie podniesie prestiż i wartość Twojej nieruchomości przy przyszłej odsprzedaży.

Z czego jest wykonana piwniczka Garden Secret 4you®?

Ogromną zaletą piwniczek od NAWI Design jest rodzaj tworzywa, z jakiego zostają wykonane. Laminat to materiał świetnie izolujący od wilgoci. Od 1997 roku jesteśmy producentem basenów poliestrowych, co daje nam pewność zastosowanych rozwiązań. Wykończenie wnętrza natomiast dopełnione jest wytrzymałą sklejką.

Jakość wykonania gwarantuje wiele lat bezproblemowego użytkowania.