Instalacja elektryczna w piwniczkach Garden Secret 4you®

Czy piwniczka wymaga podłączenia elektrycznego?

Piwniczka Garden Secret 4you® jest dostarczana z zamontowaną instalacją elektryczną oraz oświetleniem. Aby móc z niego korzystać, niezbędne jest przyłącze prądu. Piwniczka może być zasilana jedynie napięciem 1- fazowym, czyli 230 Volt.

Piwniczka w standardzie wyposażona jest w przewód zasilający, który znajduje się w jej górnej części.

Przewody elektryczne należy zabezpieczyć w peszlu i poprowadzić w ziemi do głównego źródła zasilania. W piwniczne Garden Secret Premium, dodatkowo znajduję się przyłącze do anteny Telewizyjnej i Internetu, jeżeli została ona wyposażona w moduł RELAX SPACE. 

Jak i w którym momencie wykonać przyłącze zasilające do piwniczki?

Przyłącze zasilające należy wykonać po wstawieniu piwniczki Garden Secret 4you® do wykopu. Kabel, który został dostarczony wraz z piwniczką należy podłączyć do hermetycznie zamkniętej puszki połączeniowej.

W jaki rodzaj oświetlenia wyposażona jest piwniczka?

Piwniczka Garden Secret 4you® wyposażona jest w oświetlenie LEDowe, o żywotności minimum 50 000 godzin. Oświetlenie podłączone jest do transformatora o napięciu 24 V.

Jaką instalacje elektryczną posiada piwniczka Garden Secret 4you®?

Zasilanie wewnętrzne doprowadzone jest do piwniczki przewodem trzy żyłowym. Skrzynka elektryczna jest wyposażona w zabezpieczenie różnicowo prądowe.