Transport piwniczki ogrodowej Garden Secret 4you® – dodatkowe informacje

Czy dostawa Garden Secret 4you® odbywa się o konkretnej godzinie?

Informujemy Klientów o konkretnej dacie, w której planowany jest transport piwniczki. Staramy się określić, czy będą to godziny poranne czy popołudniowe. Natomiast kierowca często pokonuje duże odległości, a podczas drogi mogą wystąpić niespodziewane utrudnienia – przez co niemożliwe jest określenie dokładnej godziny przyjazdu. Nasz kierowca skontaktuje się z Państwem na około godzinę przed planowany przyjazdem. To ważne, aby mogli Państwo poinformować firmę dźwigową o konieczności przyjazdu na plac budowy. 

Jak długo trwa rozładunek?

Firma dźwigowa potrzebuje średnio 2 godziny na rozładunek, pod warunkiem nie wystąpienia utrudnień takich jak: 

  • trudne usytuowanie terenu,
  • skomplikowane położenie miejsca wykopu względem pozycji dźwigu

Czy moja piwniczka przyjedzie osobno, czy w transporcie zbiorczym?

Standardowo, Klient zlecając nam transport płaci za dostarczenie zakupionej piwniczki – bez możliwości wyboru sposobu przewozu. Jeśli zamówienie nie przekracza dopuszczalnej masy transportowej, może ono być połączone w transporcie z zamówieniem innego klienta. Istnieje oczywiście możliwość zamówienia indywidualnego transportu, którego cenę ustalamy z Klientem.

Czy istnieje możliwość odbioru osobistego?

Tak, piwniczkę można odebrać osobiście w siedzibie naszej firmy – oczywiście zapewniając odpowiedni środek transportu, dopasowany do jej wagi i rozmiarów. Mamy na myśli wystarczająco duży samochód lub przyczepę oraz pasy transportowe. Przestrzeń ładunkowa musi być całkowicie płaska. Gabaryty pojazdu wraz z piwniczką muszą być zgodne z kodeksem ruchu drogowego – warto sprawdzić te zapisy w krajach, przez które transportowany będzie produkt.